Jak wybielić zęby po noszeniu aparatu?

mam pytanie , zżółkły mi zęby w aparacie ortodontycznym( 5mc noszenia), pomimo idealnej higieny,są zżółkłe a myję je po każdym posiłku. Dzisiaj szorowałam je już 4 razy i płukałam płynem listerine advanced white. To wszystko na nic, są żółte, brzydkie i nie wiem co robić.... pomocy dodam,że piskowane były 1,5mc temu ale na krótko to się zdało

Witam,

Wybielanie w trakcie trwania leczenia ortodontycznego jest możliwe, aczkolwiek kłopotliwe. Po piaskowaniu proszę wyeliminować płyny takie jak kawa i herbata oraz jeżeli Pani pali to zaprzestać palenia. Podane czynniki mogą być przyczyną tak szybkiego przebarwienia się zębów po piaskowaniu w trakcie noszenia aparatu. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski