Jak wyciągnąć ciało obce?

Witam,w lewej łopatce mam ciało obce igle długość ok 2 cm .lekarz w szpitalu wykonał zdjęcie rtg i podjął próbę wyciągnięcia z negatywnym skutkiem,boli mnie całe ramię.czy jest jakiś szpital gdzie mogę to wyciągnąć?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ortopedy lub chirurga ogólnego i ustalenie postepowania . A jaka prawdopodobna przyczyna ?