Jak wygląda dalsze leczenie po chemioterapii raka G3 potrójnie ujemnego?

Jestem po całkowitej mastektomii z powodu raka piersi G3 potrójnie ujemnego, typ zrazikowy, genetyczny. Leczenie uzupełniające polega na podaniu czterech cykli chemii AC, obecnie jestem po drugim cyklu. Jakie jest zalecane dalsze leczenie?

Dzień dobry!

Kontynuacja chemioterapii na pewno będzie weryfikowana po zakończeniu cyklu obecnie przyjmowanej przez Panią terapii. Będą wykonane powtórne badania oceniające stadium raka.
Z poważaniem