Rak piersi a chemioterapia

Witam. Moja mama ma raka piersi. Obyło sie bez mastektomii, chociaż mama była na nią gotowa. Lekarze długo zastanawiali się nad leczeniem, w końcu podali chemie. Po pierwszej chemii mama dostała ciężkiego udaru mózgu. Teraz jest niepełnosprawna i z depresją. Chemii mieć już nie będzie. Dostaje zoladex raz w miesiącu. Guz usunięty był w całości i miał 9mm, węzły czyste. Jedyny zły wynik to g3. Czego się spodziewać? Mastektomii? Mama teraz nie chce o tym słyszeć. Jest osłabiona fizycznie i psychic

Jeśli guz miał 9 mm , usunięty był w całości i węzły były bez przerzutów - to należy mieć nadzieję , że Zoladex wystarczy i wszystko będzie dobrze , zż