Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 4 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak wygląda Macmiror po rozpuszczeniu?

Dzień dobry jestem w 18 tygodniu ciąży stosuje macmiror rano mam wydzieline żółta z grudkami brunstnymi. Czy to jest rozpuszczenie tabletki czy to coś złego
KOBIETA, 31 LAT 1 tygodni temu

Czego unikać w ciąży?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Właśnie wtedy powinna ona szczególnie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Obejrzyj film i dowiedz się, czego powinna unikać kobieta w stanie błogosławionym.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,
lek Macmiror ma postać żółtych globulek dopochwowych. Zaleca się stosowanie go wieczorem tak, aby lek miał czas zadziałać i nie wypłynął zanim to się stanie. Jego pozostałości, które zostaną wydalone, mogą mieć kolor żółty lub brunatny. Ponieważ jednak ciąża to czas szczególnej troski o siebie oraz dojrzewający płód, warto wszelkie niepokojące Panią objawy skonsultować (choćby telefonicznie) z lekarzem prowadzącym ciążę.
W razie wątpliwości zachęcam również do zapoznania się z informacjami odnośnie stosowanego przez Panią leku:
https://uroda.abczdrowie.pl/macmiror-complex-wskazania-i-wlasciwosci-stosowanie-skutki-uboczne
Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy