Jak wygląda Macmiror po rozpuszczeniu?

Dzień dobry jestem w 18 tygodniu ciąży stosuje macmiror rano mam wydzieline żółta z grudkami brunstnymi. Czy to jest rozpuszczenie tabletki czy to coś złego

Redakcja abcZdrowie

Witam,
lek Macmiror ma postać żółtych globulek dopochwowych. Zaleca się stosowanie go wieczorem tak, aby lek miał czas zadziałać i nie wypłynął zanim to się stanie. Jego pozostałości, które zostaną wydalone, mogą mieć kolor żółty lub brunatny. Ponieważ jednak ciąża to czas szczególnej troski o siebie oraz dojrzewający płód, warto wszelkie niepokojące Panią objawy skonsultować (choćby telefonicznie) z lekarzem prowadzącym ciążę.
W razie wątpliwości zachęcam również do zapoznania się z informacjami odnośnie stosowanego przez Panią leku:
https://uroda.abczdrowie.pl/macmiror-complex-wskazania-i-wlasciwosci-stosowanie-skutki-uboczne
Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.