Jak wygląda operacja zmniejszania żołądka?

Za 2 miesiące będę miała przeprowadzoną operację zmniejszenia żołądka . Chciała bym się dowiedzieć dokładnie jak to będzie wyglądać i czy grożą mi jakieś powikłania po tej operacji ??

technik takiej operacji jest kilka i jaka będzie wykonana u Pani może dać odpowiedź lekarz prowadzący, który też wie z jaką operacją wiążą się jaki ryzyka