Jak wyleczyć grzybicę warg sromowych?

Witam, Dwa tygodnie temu zakończyłam leczenie grzybicy warg sromowych (tabl. dopochwowe nystvagin maść pimafucin). Wszystko się ładnie wygoiło. Dzisiaj ponownie zauważyłam dwie krostki na wargach sromowych i znowu mnie piecze. Mój lekarz jest aktualnie na urlopie. Czy mogę sama jakoś temu zaradzić? Dodam że jestem w 8 miesiącu ciąży. Bardzo proszę o pomoc bo stwarza mi to ogromny dyskomfort.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję nie próbować leczyć tego samodzielnie, ale zgłosić się do ginekologa, który zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!