Jak wyleczyć nieregularne miesiączki i brązowe plamienia po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam. 2 lata brałam tabletki anty. Od pół roku ich nie biorę.Okres mam co 2 miesiące ,bardzo skąpy. W tym miesiącu miałam plamienia najpierw brązowe ,póżniej czerwone i tak ok 7 dni.Tydzień przerwy miałam spokój ,jednak od 4 dni znów plamie raz brązowo raz czerwono.Nie wiem co się dzieję .W ciąży raczej nie jestem ,brak jakichkolwiek objawów ,nie czuję się ciążowo ... Zapisana jestem już do lekarza ,ale chciałam się dowiedzieć już teraz ;-) Jak mam się z tego wyleczyć?

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na ciążę lub zaburzenia hormonalne.
Pozdrawiam