Jak wyleczyć odparzenia u niemowlaka?

Witam! dziś rano zauważyłam u 6 miesięcznego niemowlaka czarna kropkę na prąciu zastanawiam się czy to coś grożnego i czy zgłosić się do pediatry. Nie jest czerwona, nic z niej nie leci,Mam jeszcze problem z odparzeniem w pupci. Walcze z nim już 3 tyg.wietrze,bephanten, alantan, sudocrem,puder,maka ziemniaczana nic nie działa..co jeszcze mi pomoze?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisaną zmianę powinien ocenić lekarz pediatra. Specjalista wdroży także postępowanie w celu wyleczenia długotrwałego odparzenia.