Jak leczyć odparzenia u niemowlęcia?

Witam. Chciałam się zapytać co mozna jeszcze zrobić. O tuż chodzi o to że mam córeczkę miesięczną dopiero i mamt problem z pieluszkami ciągle dupcia czerowna. Husteczki Odstawilismy podmywam przegotowana ciepła woda i eacikami. Zmieniliśmy już na 3 rodzaj pamperosow i pupa na chwilę się uspokoiła o zeszło czerwone a teraz spowrotem po dwóch dniach pupa czerwona. Zaden krem ani puder czy nawet maka ziemniaczana nie pomaga nic. Co można zrobić żeby pozbyć się czerwonej pupy i tego nawracajacego problemu eh

proszę zrobić badanie ogólne moczu dziecka; jak najwięcej wietrzyć o ile to możliwe, często zmieniać pieluchę, można stosować zasypkę talku z cynkiem np. Alantan, krem żółty alantan. Może też dziecko jest przegrzane i stąd ten problem