Odparzenia u 3-tygodniowej córki

Witam, moja 3 tygodniowa córeczka ma odparzona pupę, smarowałam ja już rożnymi kremami i mączka ziemniaczana i nic nie pomaga, co mogła bym zrobić aby jej pomoc i żeby nie miała takiej czerwonej ani odparzonej pupy?? Dziękuję bardzo

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli preparaty dostępne w aptekach nie pomagają proponuję udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.