Odparzenia u 18-miesięcznej córki

Moja córka ma 18 miesięcy 2 tygodnie temu wróci la ze szpitala miala rotawirusy od tamtej pory ma od parzenia Nie pomaga oliwka ala tal Co robic

Witam. Proszę spróbować zastosować sudecream lub gotowe kremy i maści na odparzenia dostępne w aptekach i sklepach medycznych. Oliwka może utrudniać gojenie odparzeń gdyż jest bardzo tłusta, zamyka pory skóry i nie pozwala jej normalnie oddychać.