Odparzenia między paluszkami u stóp u 1,5 rocznego dziecka

Mój synek ma 1,5 roku często ma odparzenia na stopkach pod palcami i między nimi czerwone skórka schodzi...co mam robic

Witam. Przede wszystkim zmiany powinien obejrzeć pediatra - być może ich powstawanie związane jest z zakażeniem grzybiczym czy nieprawidłowym ustawianiem stóp podczas chodzenia. Przyspieszyć ich gojenia mogą gotowe pudry i zasypki dostępne w aptekach bez recepty.