Nawracające infekcje grzybicze sromu u trzyletniej córki

Proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie. Moja niespełna trzyletnia córka ma nawracające infekcje grzybicze sromu jest w trakcie odpieluchowania. Nie zawsze chce zrobić siusiu do toalety czy nocnika często posika majtki jest czasem bardzo uparta. W okresie niemowlęcym używaliśmy chusteczek Dada i zasypki przy zmianie pampersa, teraz gdy dziecko jest już duże stosujemy zasypkę tylko przy podrażnieniach. Wcześniej mogło się zdarzyć że nosiła przemoczonego pampersa będąc pod opieką prababci. Ja pracuję i muszę korzystać z pomocy innych. Kiedyś lekarz mnie zapytał czy osoba zajmująca się najwięcej dzieckiem zachowuje odpowiednią higienę miał na myśli dokładne umycie rąk przed zmianą pieluchy dziecku. Mamy gospodarstwo oraz w domu koty i psa z którym dziecko się bawi czy to może być źródłem zakażenia? Jak mogę pomóc dziecku aby infekcje nie powracały? Jaką profilaktykę prowadzić? W czym kąpać lub podmywać w trakcie i po infekcji? Moja teściowa twierdzi że nie dbam o córkę bo od zawsze nie podmywam dziecka przed każdą zmianą pampersa i stosuję zasypki. Według niej powinnam pilnować by dziecko miało zawsze sucho,myć przy każdej zmianie pampersa nie używać nawilżanych chusteczek, wietrzyć pupę, smarować Bepanthen Baby Maść Ochronna i nie będzie problemów. Nie jestem złośliwa ale ja jestem matką i ja decyduję jak dbać o dziecko nie będzie mnie ktoś ciągle pouczał i obarczał winą. Nie stosuje się do przestarzałych rad teściowej. Pomóżcie błagam!

W przypadku gdy u córki są ciągłe problemy infekcyjne trzeba jak najszybciej skutecznie ją odpieluchować. Myć wodą z mydłem dla dzieci przy każdej zmianie pampersa i stosować maści typu Alantan