Jak wyleczyć problem ze skórą głowy?

Witam. Mam problem ze skórą głowy. Trwa to od ponad pół roku. Obecnie prawie cała góra głowy, a także czasami część czoła, jest pokryta strupami z ropy lub łoju. Miejsca te swędzą, a po zdrapaniu sączy się przezroczysta wydzielina, która zasycha po dłuższym czasie. Dodaję zdjęcie zdrapanej zaschniętej wydzieliny: https://imgur.com/u4Z4RQl . Byłem u dermatologa i raz stwierdził że to związane z trądzikiem i polecił szampon MediDerm i nic nie pomaga, a 2. raz że to łuszczyca i przepisał Daivobet.

Lek. Tomasz Budlewski

Mogą jeszcze być np zmiany grzybicze , konieczna ponowna wizyta i dermatologa i odpowiedni proces diagnostyczno leczniczy