Jak wyleczyć przeziębienie w ciąży?

Witam mam 23 lata jestem w 37 tygodniu ciąży. Od kilku dni męczy mnie przeziębienie ale od wczoraj mam uczucie jak by mi naglosnia w gardle przeszkadzała ale mam też straszny katar i wydaje mi się że to bardziej coś mi spływa po gardle bo ten stan ani się nie pogarsza ani nie polepsza ciągle jest tak samo. Jak ułoże odpowiednio język to widzę trochę ta nagłośnie jest jasna i nie opuchnieta czy to tylko moja głowa takie symptomy stwarza że mi to przeszkadza? Byłam w sobotę u laryngologa ale Pani nic nie mówiła. Dodam że choruje na nerwice lekowa i przewlekły nieżyt śluzówki gardła czuje się źle bardzo jak mogę sobie pomóc? Bardzo mnie to denerwuje.

Nie lękaj się. Czekaj spokojnie na dzieciątko, ono wyleczy Cię ze wszystkiego i przywróci Ci spokój. A na razie bierz miód,czosnek, cebulę i sok malinowy.