Jak wyleczyć zapalenie mieszka włosowego u 24-latki?

Witam. Od 15 lat mecze sie z tradzikiem dokladnie z zapaleniem mieszka wlosowego. Bylam juz u osmiu dernatologow zaden nie potrafil pomoc i mowia "taka uroda" czy jest mozliwosc leczenia tego. Ae zycie chodze zakryta by nie bylo widac krostek na ramionach i plecach, ostatnio tez na udach :( Prosze o pomoc i doradzenie co moge z tym zrobic do jakiego lekarza jeszcze sie udac. Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl