Jak wyleczyć zapalenie pęcherza po porodzie?

Witam, Bardzo proszę o poradę.5m-cy po porodzie dostałam pierwszą miesiaczke w pakiecie z zapaleniem pecherza i cewki moczowej. Ginekolog przepisał mi Amotaks Dis i Pimofucin. Dolegliwość ustapila.Profilaktycznie lekarz kazał mi brać Pregnofer Uro i Lactovaginal i wszystko było ok. Pojawiła się kolejna miesiączka ktora jest nieregularna ponieważ jestem mamą karmiacą piersią i problem z pecherzem znowu powrócił.Kolejny antybiotyk. Z posiewu moczu nie wyhodowano bakteri, a problem nadal istnieje.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję wykonać wymaz z cewki moczowej i na tej podstawie włączyć odpowiednie leczenie. proszę koniecznie udać się do lekarza urologa.