Zapytaj lekarza

7 3 3 , 4 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak wyleczyć zespół korzeniowy?

od tygodnia leżę w łóżku i nie mogę chodzić...lekarz stwierdził że to zespół korzeniowy ( boli lewa strona od pośladka aż po stopę) i przepisał tabletki i skierował na prześwietlenie niestety pomimo brania tabletek nie jestem w stanie wstać i chodzić choby na tyle żeby pójść na prześwietlenie...gdy leżę wszystko jest w miarę ok ból po tabletek maleje niestety wstać i pójść nie dam rady...co mogę zrobić?
MĘŻCZYZNA, 45 LAT 2 miesiące temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Możliwe , ze objawy korzeniowe w przebiegu dyskopatii czy były urazy, dźwiganie Czy nie ma nadwagi , kamicy nerek etc etc Do oceny w badaniu bezpośrednim , może RTG czy MRI kręgosłupa Czy nie ma problemów z oddawaniem moczu ???

PEŁNY Wywiad!!! Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, ocena neurologiczna psychologiczna; przejrzenie wyników badań ; NAJWAŻNIEJSZY PACJENT , jego stan fizyczny, psychiczny, samopoczucie .... Ważne ciśnienie i puls, Może zbytnie spadki ciśnienia Jakie choroby współistniejące : cukrzyca, tarczyca, cholesterol??? , jaki nastrój, Jakie leki / wszystkie! ? Jaki tryb życia, pracy; aktywność, obowiązki, warunki życia ?? Jakie stresy? Jakie obciążenia rodzinne ?? Możliwa też VIDEOKONSULTACJA zawsze troche lepszy obraz Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy