Dlaczego mam te prądy w kończynach?

Ok dwóch miesięcy temu dokuczały mi dolegliwości takie jak uczucie przechodzenia prądu, mrowienia w lewych kończynach. Badanie rezonansem głowy i odcinka szyjnego ok, płyn mózgowo-rdzeniowy ok. Wyszedł mi bardzo niski poziom witaminy D ( 25 ng/ml ). Od ww badań minął miesiąc, od tej pory suplementuje wit D oraz te z grupy B jak i elektrolity. Potas,Magnez,Sód,Wapń w normie. Żelazo w normie ale mogłoby być lepiej. Ob i morfologia ok. W ręce nie odczuwam już dolegliwości, jedynie w nodze i też już mniej. Dodam że mam stojącą pracę (poza przerwą ciągle na nogach) zawsze zimne stopy. Jakie mogą być jeszcze przyczyny takich dolegliwości ?

REGULARNA DIETA GIMNASTYKA: Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, ocena neurologiczna psychologiczna; przejrzenie wyników badań ; NAJWAŻNIEJSZY PACJENT , jego stan fizyczny, psychiczny, samopoczucie .... Ważne ciśnienie i puls, Może zbytnie spadki ciśnienia Jakie choroby współistniejące : cukrzyca, tarczyca, cholesterol??? , jaki nastrój, Jakie leki / wszystkie! ? Jaki tryb życia, pracy; aktywność, obowiązki, warunki życia ?? Jakie stresy? Jakie obciążenia rodzinne ?? Pozdrawiam i zapraszam