O czym świadczy rwący ból prawej ręki?

Witam mam problem z prawą ręką boli mnie od szyji aż do palców. Ból jest rwący uczuciem wykręcania. Wybrałam już 10 serii zabiegów min.laser, prądy,magnez i żadnej poprawy obecnie chodzę na masaże, które według rehabilitanta powinny pomóc a ja po nich mam jeszcze większy ból. A do niedawna zaczyna boleć mnie druga ręką i nogi. Czytając fora to dodam jeszcze że mam raz na dwa raz na miesiąc silny ból prawej gałki ocznej i często oddaje mocz.Byłam już u ortopedy to powiedział że to cieśninę nadgarstka dał blokadę ale nic nie pomogło.

. KONIECZNE BADANIE I PEŁNY Wywiad!!! Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, ocena neurologiczna psychologiczna; przejrzenie wyników badań ; NAJWAŻNIEJSZY PACJENT , jego stan fizyczny, psychiczny, samopoczucie ...., jaki nastrój, Jakie leki / wszystkie! ? Jaki tryb życia, pracy; dźwiganie, praca stojąca, monotonna w pochyleniu; Nadwaga i brak ruchu sprzyjają dyskopatii; Jaka praca, sen; nawyki ; sporty ?? Jaka aktywność, obowiązki, warunki życia ?? Jakie stresy? Jakie obciążenia rodzinne ?? Możliwa też VIDEOKONSULTACJA zawsze trochę lepszy obraz Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam