Zapytaj lekarza

7 3 3 , 4 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

O czym świadczy rwący ból prawej ręki?

Witam mam problem z prawą ręką boli mnie od szyji aż do palców. Ból jest rwący uczuciem wykręcania. Wybrałam już 10 serii zabiegów min.laser, prądy,magnez i żadnej poprawy obecnie chodzę na masaże, które według rehabilitanta powinny pomóc a ja po nich mam jeszcze większy ból. A do niedawna zaczyna boleć mnie druga ręką i nogi. Czytając fora to dodam jeszcze że mam raz na dwa raz na miesiąc silny ból prawej gałki ocznej i często oddaje mocz.Byłam już u ortopedy to powiedział że to cieśninę nadgarstka dał blokadę ale nic nie pomogło.
KOBIETA, 42 LAT 2 miesiące temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

. KONIECZNE BADANIE I PEŁNY Wywiad!!! Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, ocena neurologiczna psychologiczna; przejrzenie wyników badań ; NAJWAŻNIEJSZY PACJENT , jego stan fizyczny, psychiczny, samopoczucie ...., jaki nastrój, Jakie leki / wszystkie! ? Jaki tryb życia, pracy; dźwiganie, praca stojąca, monotonna w pochyleniu; Nadwaga i brak ruchu sprzyjają dyskopatii; Jaka praca, sen; nawyki ; sporty ?? Jaka aktywność, obowiązki, warunki życia ?? Jakie stresy? Jakie obciążenia rodzinne ?? Możliwa też VIDEOKONSULTACJA zawsze trochę lepszy obraz Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy