interpretacja wyników TK głowy z kontrastem

Dzień dobry proszę o interpretację wyników TK głowy z kontrastem. Kilka lat temu miałem poważny uraz głowy z głęboka raną, która pozostawiła widoczną bliznę na głowie . W miejscu blizny od jakiegoś czasu powiększa się zgrubienie na skórze . W chwili obecnej coraz częściej odczuwam bóle głowy , cierpnięcia i mrowienia skóry na głowie, rozchodzące się po całej głowie . Ogólnie na nic nie choruję, jestem jak to się mówi zdrów jak ryba . Opis moich wyników : Badanie TK wykazuje prawidłowy obraz mózgowia i przestrzeni wewnątrzczaszkowych. Zmian ogniskowych mózgowia nie stwierdza się . Nie wykazano przemieszczenia struktur środkowych w osi dwubocznej ani ognisk patologicznego wzmocnienia po podaniu środka kontrastowego . Części kostne czaszki bez zmian . Krwiak podczepcowy w okolicy potylicznej po stronie prawej . Polipowate zgrubienie błony śluzowej prawej zatoki szczękowej . Mam 32 lata . Proszę o interpretację wyników . Dziękuję . Mateusz

DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ : OPIS TK: " Badanie TK wykazuje prawidłowy obraz mózgowia i przestrzeni wewnątrzczaszkowych. Zmian ogniskowych mózgowia nie stwierdza się . Nie wykazano przemieszczenia struktur środkowych w osi dwubocznej ani ognisk patologicznego wzmocnienia po podaniu środka kontrastowego . Części kostne czaszki bez zmian . Krwiak podczepcowy w okolicy potylicznej po stronie prawej . Polipowate zgrubienie błony śluzowej prawej zatoki szczękowej . Mam 32 lata . Proszę o interpretację wyników"..."

KONIECZNE BADANIE I PEŁNY Wywiad!!! Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, ocena neurologiczna psychologiczna; przejrzenie wyników badań ; NAJWAŻNIEJSZY PACJENT , jego stan fizyczny, psychiczny, samopoczucie ...., jaki nastrój, Jakie leki / wszystkie! ? Jaki tryb życia, pracy; dźwiganie, praca stojąca, monotonna w pochyleniu; Nadwaga i brak ruchu sprzyjają dyskopatii; Jaka praca, sen; nawyki ; sporty ?? Jaka aktywność, obowiązki, warunki życia ?? Jakie stresy? Jakie obciążenia rodzinne ?? Możliwa też VIDEOKONSULTACJA zawsze trochę lepszy obraz Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam