Jak wyliczyć dni płodne na podstawie pojawienia się miesiączki?

dzień dobry. w dniach 20 a 26 pojawia się u mnie miesiączka kiedy może pojawić się u mnie dni płodne

Elżbieta Rhone

Witam,
nie da się na to pytanie odpowiedzieć na podstawie tego co Pani napisała. Aby wyliczyć kiedy u kobiety występują dni płodne, należy najpierw dokładnie obserwować swoje cykle.