Jak wyrównać poziom zębów z protezą?

Witam!. Mam protezę zębową dolną częściową. 4zęby z przodu swoje ,reszta sztuczna. Proteza opadła na tyle że zęby ogolnie są nierówne,moje własne wyzej a proteza nizej. Moje pytaniw: jak mozna podniesć poziom protezy zeby zęby się wyrównały ? Dziękuję za każdą podpowiedź

Płaszczyzna zgryzu powinna być równolegla do stawu skroniowo żuchwowego, podstawy czaszki i prostopadła do osi ciała. Powinno się dokładnie zdiagnozować jaki plan leczenia jest dla Pani najlepszy. Pozdrawiam