Jak zagoić krostkę z tyłu głowy?

Witam od około 1 r mam we włosach niegojaca sie krostke z tyłu głowy na niej tworzy się strupek i wtedy swędzi gdy to trochę podrapie odpada i za parę dni znowu rośnie jest to nieduża zmiana . Byłam u dermatologa zbadany przez lupę i dermatoskop pani doktor stwierdziła że to ani znamię ani pieprzyk nie jest ze nie ma czym się martwić i dała masc

Witam , proponuje udać sie do chirurga onkologa specjalisty w dermatoskopii w celu podjęcia ostatecznej decyzji! Posiadanie choćby małej i łagodnej zmiany w wieku 24 lat wymaga racjonalnej oceny i ew. wycięcia , aby miała Pani spokój na dalsze życie! z.żurawski