Jak zaradzić poronieniu?

Mam pytanie ponieważ z moj byly lekarz od poczatku ciazy mnie lekcewazyl.Dostalam lekkiego plamienia poszlam do lekarza i powiedzial ze plod obumarl.Nie dal mi zadnego skierowania na badania ani nie powiedzial co robic.Dodam ze nie mam zadnego krwawienia ani innych dolegliwosci.Co robic?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skonsultowanie się z drugim ginekologiem. Pozdrawiam!