Jak zaradzić problemom z cerą?

Od 5 dni mam problemy z cerą. Nigdy wcześniej nie miałam żadnych trądzikow, alergii, problemów z wypryskami, nie zmienialam kosmetykow, wydaje sie ze nie mialam stycznosci z zadnym nowym jedzeniem. Pierwszego dnia miałam na twarzy małe pryszczyki, słabo widoczne, raczej wyczuwalne pod palcami, w kolejnych dniach jakby to wyschlo, skóra stała się szorstka, od wczoraj czyli od 4 dnia mam wypryski, jakby wykwity, skóra na kościach policzkowych jest sucha, szorstka, na początku obejmowało to tylko policzki, teraz mam też zmiany na czole. Czerwone krostki, powodujące dyskomfort, swędzenie ale nie silne. W obecnej sytuacji skorzystałam z porady telefonicznej, lekarz pierwszego kontaktu wystawił mi skierowanie do dermatologa gdybym nie poradziła sobie z problemem do poniedziałku. Co mogę użyć aby to zalagodzic albo się rozprawic?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. www.lenartowiczclinic.pl