Jak zażyć kolejne tabletki?

Witam, proszę o radę. Wyjechałam z domu i zapomniałam ze sobą zabrać tabletek antykoncepcyjnych pominelam 2 tabletki. Wystąpiło krwawienie prawdopodobnie z odstawienia. W opakowaniu zostały mi 4 tabletki. Zażyć opakowanie do końca i zrobić 7 dni przerwy, czy moze w tym momencie zrobić 7 dni przerwy bez zażywania 4 tych 4 tabletek i po 7 dniach zacząć po prostu nowe opakowanie???

Pierwszy dzień z tych dwóch, kiedy Pani nie brała tabletek, potraktować jako pierwszy dzień przerwy. Te 4 ze starego opakowania zostawić sobie na "czarną godzinę", rozpocząć nowe opakowanie po 7 dniach (licząc jako 1 dzień przerwy ten dzień, w którym zapomniała Pani po raz pierwszy tabletki).