Jak zbadać poziomy przeciwciał w organizmie przy autoagresji?

Jak zbadać poziomy przeciwciał w organizmie przy autoagresji i też rozpoznać co jest atakowane: czy wątroba czy tarczyca czy mięśnie?

Proszę pana organizm ludzki to nie jest targ na którym wybieramy sobie to lub tamto. Proszę się zgłosić do lekarza. Jeśli jest problem to się go diagnozuje. Wiele chorób ma podłoże autoimmunologiczne i każdą inaczej się diagnozuje. Nie ma jednego wspólnego czynnika, który moglibyśmy oznaczyć.