Jak zinterpretować krzywą glukozy i insuliny?

Witam PRosze o pomoc w interpretacji krzywej glukozy i insuliny ja lat 62 maz 64 . I czy konieczna jest wizyta u diabetologa? Glukoza 0' 103mg/dl - insulina 13,2 Glukoza 1h 153 - insulina nie badna Glukoza 2h 126 - insulina 103,5 Mąż Glukoza 0'-96 insulina- 3,8 Glukoza 1h 126 insulina - nie badana Glukoza 2h 48 insulina 10,3 Dziekuje za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki u obojga z Państwa mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny, u Pani dodatkowe nieprawidłowa glikemia na czczo. u męża raczej pogłebiona diagnostyka jeżeli badania zostały wykonane prawidłowa. konieczna wizyta u diabetologa.