Jak zinterpretować takie wyniki badań moczu, krwi i RTG bioder?

Zrobiłam badania moczu, krwi i RTG bioder, mam 32 lata. Jeśli chodzi o wyniki moczu - białko jest obecne i bilirubina, skł. mineralne szczawiany wapnia - liczne, leukocyty - 4-6 wpw, pozostałe w normie, BIAŁKO CRP 73.50mg/l do 5.00, BILIRUBINA CAŁKOWITA 0.64mg/dl 0.30-1.20 GLUKOZA 101mg/dl 60-99 Morfologia krwi z rozmazem ogladanym: PLT 137 ul 150-400 granulocyty obojetnochłonne podzielone 79% 45-70 LIMFOCYTY 18% 20-45 MONOCYTY 1% 3-8 Wynik z RTG - szpary po obu stronach, podejrzenie płynu. Prosiłabym o rozpoznanie problemu, z góry dziękuję.
32 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Nie możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ dotyczy prośby o interpretację wyników badań.

Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić Twój stan zdrowia.