Jak zinterpretować takie wyniki badań w 12 tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 12 tyg. Ciąży, dostałam skierowanie od lekarza prowadzącego na szereg różnych badań i nie mogę zinterpretować jednych wyników, proszę o pomoc Toxo G od 1.6 do 3 ja ma 10 Rub M od 1.2 do 1.6 ja mam 0.25 Rub G od 5 do 9.9 ja mam 56 Cmv M od 0.85 do 0.99 ja mam 0.28 Cmv G od >6.0 < 6.0 a ja mam 437.7 HBs Ag ujemny Anty hcv niereaktywny Wr (s) ujemny. Bardzo proszę o pomoc, wizytę mam dopiero za 2 tyg a wyniki strasznie mnie niepokoją. Dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry, obecność przeciwciał IgM świadczy o świeżym zakażeniu, w Pani przypadku są one ujemne. Obecność przeciwciał IgG świadczy o przebytym zakażeniu lub szczepieniu- u Pani są dodatnie, nie stanowią zagrożenia dla płodu. Zakażenie HBV ani HCV także nie występuje. Wr określa zakażenie krętkiem kiły, jest również nieobecny. Wyniki oczywiście należy przedstawić lekarzowi prowadzącemu.