Jak zinterpretować wyniki hormonów przy niedoczynności?

Dzień dobry, 16 grudnia stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy. TSH miałam na poziomie 5,8. Byłam w 2 miesiącu ciąży, poroniłam. Od tego czasu przyjmuję eutyrox 25. Dziś (02.03) zrobiłam sobie badania. TSH 2,132 µIU/ml, FT3 3,10 pg/ml, FT4 1,31 ng/dl, anty-TPO 0,17 IU/ml, anty-TG 5,21 IU/ml - mogę prosić o interpretację wyników? Na jakim poziomie powinno być TSH, abym znowu mogła starać się o dziecko? z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy poziom jest ok, konieczna konsultacja lekarza endokrynologa