Jak złagodzić bóle nóg u dziecka?

Jak mozna złagodzić bóle nóg u dziecka (7 lat).Prawdopodobnie są to bóle związane z rosnieciem. Szczególnie nasilają sie nocą. Ortopeda zalecił jedzenie zwłokę. Ale to na nagle bóle nie pomaga. Czy dzieci powinny brać witaminę d? Prosze o info.

Bardzo proszę o wyjaśnienie co Pan/Pani miał (a) na myśli pisząc:"Ortopeda zalecił jedzenie zwłokę." Domyślam się,że jest to błąd, ale i tak nie mogę domyślić się prawidłowej treści. Pozdrawiam.