Jak złagodzić bolesność łokcia tenisisty?

JAK ZLAGODZIC BOL LOKCIA TENISISTY?BOL POJAWIL SIE OD WRZESNIA,ROZNEGO NASILENIA,A TERAZ JEST OPUCHNIETE MIEJSCE W OKOLICY SCIEGNA I MIESNIA LOKCIOWEGO.MASC NA BAZIE CZRCIEGO PAZURA NIE DAJE REZULTATOW.JAK ZLAGODZIC BOL W DOMOWYM SPOSOBEM?DZIEKUJE Z GORY ZA ODP.

Aleksander Ropielewski

Z domowych sposobów można polecić okłady z utłuczonych liści kapusty. Jednak nie należy oczekiwać spektakularnych efektów. Raczej należy spróbować maści przeciwzapalnych i okładów z lodu i ok 4-6 tygodniowego odpoczynku. Poza tym radze skonsultować się z ortopedą.
Pozdrawiam.