Jak zmienić leczenie nadciśnienia tętniczego?

Witam serdecznie mam na imię Monika leczę się na nadciśnienie tętnicze ciężkie od 10 lat biore leki i niestety nic nie skutkuje mam na dzień wyskie ciśnienie co mam robic..Biorę lekibetaloc50 1raz dziennie rano ,diuresin SR1 raz dziennie rano,accupro20 2 razy po 1,primacor 20 1 raz rano ,iporel 3 razy,doxanorm 2mg 1 raz rano leżałam w maj w szpitalu i stwierdzili u mnie przemijającą niewydolnośc krążenia mózgowego ,wole guzowate tarczycy w stanie eutyreozy..Po tych lekach co biore nie pomagają

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku utrzymywania się nadciśnienia tętniczego pomimo stosowanych regularnie leków należy udać się na wizytę kontrolną do specjalisty kardiologa. Lekarz dokona modyfikacji leczenia.

Lek. Jacek Ĺawnicki

Trzeba ponownie udać się do lekarza celem optymalizacji farmakoterapii i ew. diagnostyki w kierunku nadciśnienia wtórnego jeśli faktycznie są tak duże problemy z uzyskaniem zadawalającej kontroli.
Pozdrawiam
M. Muzolf