Jak zniwelować problem mięśnia?

Od jakiegos czasu mam,problem z miesniem obojczykowo sutkowym. Czasami mi się napina i wtedy bol odczuwam nawet z tylu głowy. Od czego zależy, że jednego dnia jest napiety a potem przez kolejne nie. Na pewno napina mi sie bardziej przy chlodnej pogodzie, to możliwe?

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na ekwiwalent kręczu, wskazana wizyta u lekarza neurologa.