Jak zniwelować rozszerzone pory?

Mam okropny problem. Chodzi o rozszerzone pory. Znajdują się w okolicy nosa, policzków, podbródka i czoła. Na twarzy również pojawiają się wągry. Nie mam pojęcia jak się tego pozbyć :(

Witam, z rozszerzonymi porami bardzo cieżko wygrać. Często jest to niemożliwe ze względu na to, iż sebum w nich zalegające powoduje ich rozciagniecie i nie wracają już do swojego pierwotnego wyglądu tzn. nie ściągają sie nawet po wyduszeniu tego co w nich zalega. Aby pozbyć sie wagrow proponuje najpierw oczyścić skórę manualnie a pózniej wykonać serie kwasów które także zmniejsza pory. Dobrze jest także stosować krem z kwasami w domowej pielęgnacji.