Zaczerwienienie twarzy i rozszerzone pory po peelingu

Witam) mam 27lat od bardzo dawna zmagam się z rozszerzonymi porami. Jest mi bardzo ciężko każdego dnia.Miałam zabiegi mikrodermobrazji kwasy i laser pory wciąż sa duże ale oczyszczone chodź troche . Natrafiłam na korund.Chciałam sama w domu oczyścić twarz i kupiłam go. Zrobiłam piling a moja twarz jest teraz cała czerwona pory się bardziej rozszerzyły . Nie wiem jak je zmniejszyć jak wyciszyć twarz,jakich mam kosmetyków użyć by mi złagodziły stan po takim pilingu .Proszę o pomoc

Musi Pani użyć kremów nawilżających. Skóra jest podrażniona i musi upłynąć czas do jej odbudowy. Koniecznie kosmetyki muszą zawierać filtry. Proszę też nie eksponować twarzy na słońce. Może lepiej na przyszłość oddać się w ręce fachowców, którzy przy wykonaniu zabiegu od razu doradzą co robić później.