Pielęgnacja twarzy mężczyzny

W jaki sposób powinno sie pielegnowac twarz mezczyzny w wieku 50lat z rozszerzonymi porami i zmarszczkami. Jakich kosmetyków używać, i czy może skorzystać z jakiś zabiegów w gabinecie kosmetycznym?

Witam,
jak najbardziej skórę twarzy należy pielęgnować.
Może Pan skorzystać z serii kosmetyków przeznaczonych do skóry 50+ lub też wybrać się do kosmetologa, który zaproponuje Panu zabiegi odpowiednio do potrzeb Pana skóry.
Na pewno należy nawilżać skórę, stosować kremy przeciwzmarszczkowe na bazie kwasu hialuronowego.

pozdrawiam