Jaka dawka Apapu może uszkodzić wątrobę?

czy gdy weźmie się przez pomyłkę dwa razy po dwie tabletki apapu( 500mg paracetamolu) w ciągu godziny, zamiast po prostu dwóch tabletek (zapominając o wcześniejszej dawce z powodu bólu) to czy jest to już niebezpieczna dawka mogąca uszkodzić wątrobę? chodzi o przyjęcie 2g paracetamolu zamiast 1g jednorazowo.

Nie, nie powinno się nic stać, ale proszę ściśle przestrzegać zalecanych dawek według zaleceń producenta.