Jaka dawka Clonazepamu jest bezpieczna w 27. tygodniu ciąży?

Dzien dobry. Choruje na padaczke.jestem w 27 tygodniu ciazy.przed ciaz bralam clonasepan. Jak tylko dowiedzialam sie o ciazy sama odstawilam leki.jednakrz teraz od o.k 24 tygodnia ciazy lekarz zalecil mi powarod do clonasepanu w dawce nawet do 6 mg. Dziennie.jaka dawka jest bezpieczna w tym okresie ciazy??? Z gory dziekuje za odpowiec.

Piotr Pilarski

Nie ma bezpiecznej dawki jednak nieleczona padaczka również ma negatywny wpływ na płód.

Pozdrawiam.