Jaka jest interpretacja glukozy i insuliny u 28-latki?

Proszę o zinterpretowanie wynikow. Glukoza na czczo - 98 mg/dl (we wrześniu 104) Glukoza po 1 h - 191 mg/dl (we wrześniu nie miałam tego oznaczenia) Glukoza po 2 h - 147 mg/dl (było 156) Insulina na czczo - 8,6 µIU/ml (było 10,6 i 9,0) Insulina po 1 h - 78 µIU/ml Insulina po 2 h - 94,2 µIU/ml Kortyzol rano - 48,42 µg/dl (normy w laboratorium w którym robiłam - rano 6,24 -18,0 µg/dl, godz popołudniowe 2,69 - 10,4)

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki wskazują na nieprawidłowa tolerancje glukozy koniebjczba dalsza diagnostyka poziosyalyvh wyników i wizyta u endokrynologa