Interpretacja testu obciążenia glukozy

Witam, Czy mógłbym prosić o interpretację testu obciążenia glukozy? Moje wyniki są następujące: Glukoza na czczo 105 mg/dl (norma 70-99) Glukoza po 1 godz. 178 mg/dl Glukoza po 2 godz. 98 mg/dl Insulina przed obciążeniem 11,6 µIU/ml (norma 2,6-24,9) Insulina po obciążeniu (pkt 1) 85,7 µIU/ml Insulina po obciążeniu (pkt 2) 60,4 µIU/ml Z góry dziękuję

Lek. Katarzyna Szymczak

Nieprawidłowa glikemia na czczo, wskazana kontrola u lekarza zlecającego badanie, coroczne powtarzanie OGTT, być może wprowadzenie leków.
Pozdrawiam