Jaka jest interpretacja wyników badania krwi i co oznacza wypadanie włosów?

Witam prosze o interpretacje moich wynikow. Pomimo trzymania diety i cwiczen 3razy w tygodniu-nadal tyje i czuje sie fatalnie, okropnie wypadaka mi wlosy i na skorze rak i nog pojawila sie kaszka(nie swedzaca). Do tego okres mam raz na 3miesiace czasami rzadziej. Gamma gt 57 iu/L (6-42) Phosphate 0.85 mmol/L (0.87-1.45) Triglycerides 2.8 mmol/L (<2.3) Cholesterol 6.5 mmol/L optimum< 5.0 Ldl 3.6 mmol/L up to 3.0 Non hdl 4.9 mmol/L <3.9 Prolactin 73 mlU/L (100-510) Tsh,ft4,ft3 w normie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa i rodzinnego lekarza aby zinterpretować wszystkie wyniki i Ew zalecic odpowiednia dalsza diagnostyke