Jaka jest interpretacja wyniku badania rezonansu magnetycznego kostki?
Prosze o interpretację wyników rezonansu kostki. Więzadło trójgraniaste część piszczelowo-skokowa przednia i tylnia o zachowaniu ciąglości o podwyższnym sygnale częsci rpzedniej. Podwyżenie sygnału z przyczepu piszczelowego więzadła poszczelowo- piętowego stan po częsciowym uszkodzeniu

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Jak w opisie czyli więzadło uległo częściowemu uszkodzeniu. Wskazana konsultacja z ortopedą, który na podstawie wyników badań dodatkowych oraz badania klinicznego postawi ostateczne rozpoznanie i ustali dalsze postępowanie.
Pozdrawiam.