Jaka jest interpretacja wyniku badania rezonansu magnetycznego kostki?

Prosze o interpretację wyników rezonansu kostki. Więzadło trójgraniaste część piszczelowo-skokowa przednia i tylnia o zachowaniu ciąglości o podwyższnym sygnale częsci rpzedniej. Podwyżenie sygnału z przyczepu piszczelowego więzadła poszczelowo- piętowego stan po częsciowym uszkodzeniu

Witam serdecznie,

Jak w opisie czyli więzadło uległo częściowemu uszkodzeniu. Wskazana konsultacja z ortopedą, który na podstawie wyników badań dodatkowych oraz badania klinicznego postawi ostateczne rozpoznanie i ustali dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.