Kompleks więzadła trójgraniastego o zachowanej ciągłości
15.05.13r.złamanie trójkostkowe.Stan na 31.07.14-kość strzałkowa brak zrostu-tylko przód,złamanie tylno-przyśrodkowej nasady dalszej kości piszczelowej-jest zrost z osteofitozą na krawędziach.nie można wykluczyć zerwania więzadła piszcz-strzałk.przedniego,skokowo-strzałk. przedniego,strzałk.-piętowego. Więzadło piszcz-strzałk. tylne i strzałk.-skok. tylne bez zmian, kompleks więzadła trójgraniastego o zachowanej ciągłości.Obecny odczyn obrzękowy,gdzieniegdzie wysięki,ślad płynu-opis z MR i USG

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Witam. Niestety wynik badania można zinterpretować wyłącznie w kontekście bezpośredniego badania lekarskiego. Koneczna jest konsultacja z ortopedą.