Podejrzenie zastarzałego zerwania więzadła strzałkowo-skokowego przedniego oraz przebytego uszkodzenia więzadła trójgraniastego

Witam 6 IV 2015 poślizgnąłem się i dostałem urazu stawu skokowego leczenie trwa do dziś , obecnie miałem rezonans : W obrębie kości piętowej, skokowej rozproszone ogniska podwyższonych sygnałow,podejrzenie przebytego złamania kostki bocznej,podejrzenie zastarzałego zerwania więzadła strzałkowo-skokowego przedniego oraz przebytego uszkodzenia więzadła trójgraniastego. Czy związku z tym będzie potrzebna operacja (wcześniej noga 8 tyg w gipsie) przerwana z bólu rehabilitacja ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Decyzję odnośnie operacji musi podjąć ortopedą, opierając na na wyniku badania MR, Pana objawach oraz badaniu klinicznym.
Pozdrawiam