Jaka jest interpretacja wyniku badania USG piersi?

Dzień dobry, Bardzo proszę o interpretację wyniku USG. Piersi o utkaniu gruczołowo - tłuszczowym. W prawej piersi zabrodawkowo torbiel 13X9x13 mm o równomiernie pogrubiałej ścianie z drobnymi wewnętrznymi odbiciami. W wywiadzie przebyty stan zapalny. W piersi lewej liczne drobne torbiele proste do 6mm. Chciała nadmienić że wcześniej torbiel była płaska i miała ok. 37 mm. W kwietniu przeszłam stan zapalny torbieli i brałam przez 2 tygodnie antybiotyki. Bardzo proszę o pomoc ponieważ bardzo się martwię a wizytę u lekarza mam dopiero za miesiąc. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Saszę ze warto jest rozszerzyć diagnostykę proszę udać się do lekarza ginekologa