Jaka jest interpretacja wyniku badania USG tarczycy u 23-latki?

Witam Proszę o zinterpretowanie wyniku usg tarczycy. Płat prawy 35X23X27 mm, płat lewy: 39X25X20 mm. Echogeniczność: całość obniżona, z pasmami hipo i hiperechogenicznymi, AITD. Weżły chłonne: na lewo od pęczka naczyniowego 12X4 mm z wnęką , pozostałe do 7mm. Wyniki z pobrania krwi dotyczące tarczycy prawidłowe.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u endokrynologa czy były wykonywane przeciwciała?